Tajemství opravdu krásné pleti je velmi jednoduché. Žádné tajemství to totiž není.

Existují však vědecké metody, ošetření a produkty, jejichž použití je doloženo výsledky. Tyto výsledky uvidíte a ucítíte již po prvním ošetření a s každým dalším ošetřením uvidíte nová zlepšení.

Posláním značky Dermia Solution ®je vrátit Vám a pomoci k udržení opravdu krásné pleti  bez ohledu na Váš věk.

Naše kosmetické ošetření a dermokosmetické produkty jsou skutečným přínosem a skvělou výživou pro Vaši pleť. Obě tyto složky jsou nezbytné a důležité pro dosažení stejných výsledků, kterých již dosáhli věrní uživatelé  značky Dermia Solution ®.

Vše co Vaše pleť potřebuje je regenerace, rejuvenace a udržení zdraví, hydratace a mladistvého vzhledu. To lze dosáhnout za velmi krátkou dobu pomocí vysoce účinného ošetření u profesionální kosmetičky a speciálních kosmetických produktů pro denní domácí ošetření.

Odborné ošetření Dermia Solution ® používá přesně stanovené a vědecky prokázané procedury a zahrnuje 3 hlavní kroky. Celé ošetření díky vysokému účinku trvá jenom 50% času ve srovnání s klasickým méně účinným ošetřením. Ošetření Dermia Solution ® poskytují pouze autorizovaní partneři, používající k ošetření speciální moderní produkty a zařízení Dermia Solution® . Základní ošetření se provádí až 4krát měsíčně a aktivuje vlastní rejuvenační funkci pleti a používá hydratační produkty a sérum pro výživu hlubokých vrstev pleti.

Krok 1: Příprava pleti a peeling patentovaným multiobrušujícím nástavcem a následná aplikace účinného jemně čistícího gelu.  Příprava pleti probíhá jemně a účinně a odstraňuje odumřelé částice, vyhlazuje a zjemňuje vnější vrstvu pleti. Následné ošetření je pak účinnější a pleť je připravena k rejuvenaci. Patentovanou technologií slupování se odstraňují odumřelé buňky, pleť je jemná a vyhlazená díky použití Dermia Solution ® peelingu, který patří mezi nejúčinnější dostupné velmi jemné metody ošetření. Po použití vhodného čistícího gelu je pleť připravena k dalšímu ošetření.

Krok 2: Přístroje Dermia Solution reprezentují novou generaci bezinjekční biorevitalizace kůže. Podle odborníků je systém díky jednorázovým aplikátorům a sterilním sérům zcela hygienický a v porovnání s předchozími generacemi bezinjekčních přístrojových technik má mnoho výhod.Přístroje Dermia Solution nepoškozují pleť při vytváření mikrokanálků metodou “pre-perkce“, neškrábou pleť, jak je tomu v případě diamantové mikrodermabraze a nepropichují ji jako při válečkové a injekční mezoterapii.

Speciální aplikátor má 20 nedutých (plných) mikrojehel se zaoblenými konci a je vyroben ze speciálního polymeru, díky čemu nedochází k propichování pleti, ale k tomu, že se pleť "roztahuje" a vytváří se mikrokanálky (24 kanálů na 1 cm2). Během jedné procedury se tak v pleti vytváří asi 380 tisíc mikrokanálků, což umožňuje její úplné nasycení sérem s kyselinou hyaluronovou.

Mikrokanálky zůstávají v pleti po dobu 4-5 dnů, díky čemu mohou zákazníci pokračovat v proceduře biorevitalizace pomocí prostředků pro domácí péči. Séra, vytvořená na základě moderních nanotechnologií, jsou hypoalergenní a neobsahují konzervační prostředky.

Krok 3: Ošetření pleti speciálním Dermia Solution ® sérem např. kyselinou hyaluronovou nebo závěrečnou péčí.

Připravená a ošetřená pleť potřebuje výživu. Kromě toho dobře připravené svaly lépe absorbují živiny, pleť je teď připravena absorbovat všechny speciální složky pečujícího séra Dermia Solution ®. Cílem je poskytnout hydrataci do hlubokých vrstev pleti, ve výsledku je pleť opět „vypnutá“ a má přirozenou elasticitu mladé pleti.

Pleť, která je pravidelně ošetřována a vyživována, velmi rychle vykazuje viditelné zmenšení vrásek, je jemnější a hladší na dotek.

Dalším kladným účinkem kúry s ošetřením Dermia Solution ® speciálními produkty je boj s takovými problémy pleti jako zanícená pleť a některé další podobné obtížně odstranitelné problémy pleti.  Aktivací pleti dochází k vnitřní regeneraci pleti a rejuvenaci, i velmi suchá, zanícená a problematická pleť se zlepší během krátké doby.

 Základní ošetření představují jen 50% úspěchu. Denní péče mezi ošetřeními je velmi důležitá pro rychlý výsledek i stále krásnou pleť.  Stejně jako my potřebujeme denně jíst, naše pleť potřebuje denně výživu.

Dermia Solution ® nabízí řadu speciálních produktů, která zahrnuje jak velmi speciální péči, tak i produkty pro domácí použití. Produkty, které jsou nejen účinné, ale také dostupné, poskytnou Vám klíč k pleti, která vypadá a je zdravá, mladá a zářivá.

Zeptejte se autorizované kosmetičky na vhodné produkty pro Vaši pleť.

 

             

Zaručujeme, že budete překvapena

krásou své vlastní pleti.

REVOLUČNÍ KONCEPCE OŠETŘENÍ