Captura-de-pantalla-2016-01-10-a-las-22.
DC Poster - A4 Land v2_page-0001
Model Applying Cream
DC Poster - A4 Landscape
Facial
Woman with Face Cream

DERMIA SOLUTION

BIOTECHNOLOGICKÉ PRODUKTY 

účinná alternativa podkožních injekcí

 

Dermia-Solution---products-scene-1600.pn

Dermia Solution ® nabízí řadu speciálních produktů, která zahrnuje jak velmi speciální péči, tak i produkty pro domácí použití. Produkty, které jsou nejen účinné, ale také dostupné, poskytnou Vám klíč k pleti, která vypadá a je zdravá, mladá a zářivá.

Lift complex plus serum 

Hylauron complex plus serum 

Hylauron complex 

Final care

Captura-de-pantalla-2016-01-10-a-las-22.

 Paliy Esthetic Clinic

představuje novou řadu prostředků

Dermia Solution®

 

Rádi bychom Vás pozvali na malou exkurzi a seznámili Vás s kosmetickými prostředky, metodami péče o pleť a kvalitním kosmetologickým zařízením firmy Dermia Solution®.

Firma Dermia Solution®, dceřiná společnost firmy La Fontaine Technology S.L., Španělsko, začala vyvíjet nové inovativní výrobky v roce 2013. Představujeme Vám první řadu prostředků, které jsou založeny na exkluzivní metodě péče o pleť „Skin Activation“ a které jsou určené pro zkušené profesionály v kosmetickém průmyslu.

Prostředky Dermia Solution® - to je jedinečná kombinace vysoce funkčního pojetí péče o pleť a zařízení s elegantním designem a německou výrobní kvalitou. Díky tomu je možné srovnávat naši produkci s nejznámějšími značkami na trhu. Přístup Dermia Solution® spočívá v poskytování celého rozsahu kosmetických služeb za velmi příznivou cenu.

 

Výrobky Dermia Solution® - to je péče o Vás:

• nabízíme komplexní řešení pro ty, kdo chce mít upravenou a mladistvou pleť

• nabízíme pouze to, co je nezbytné pro plnohodnotnou péči o pleť, a nic co by bylo zbytečné

Nejnovější produktová řada společnosti Dermia Solution®, to je exkluzivní nabídka, zaměřená na poskytování funkčních komplexních řešení, týkajících se péče o pleť. Účinné prostředky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly Vašim specifickým potřebám.

Při výrobě jsou používány jen ty nejlepší a bezpečné suroviny, dostupné na světovém trhu, které po jejich použití vykazují okamžité výsledky.

Kosmetologické zařízení - to je dokonalost designu a technologií, kombinace jednoduchosti použití a profesionalismu. Toto vše můžete nabídnout svým zákazníkům ve Vašem salonu nebo klinice!

Dermia Solution® - nejmodernější a účinná produktová řada pro práci profesionálů v kosmetických salonech. Výrobky jsou vyvinuty na základě 40-ti letého výzkumu a nápadů, získaných z nesčetných interview s klienty.

Zveme vás ke spolupráci!

               Máte zájem  o biorevitalizace hyaluronovou kyselinou

                                           od Dermia Solution

                        ZAREZERVUJTE SI U NÁS NÁVŠTĚVU

Medilift HQ render 2019 - 1.png
polyabrasion-treatment.png
Woman

Kontaktujte nás